Zbiorniki                                                      Butle

Produkujemy Parownice CO2
 

INFORMACJE OGÓLNE
Parownice CO2 służą do zmiany stanu dwutlenku węgla z cieczy na gaz praktycznie bez zmiany jego ciśnienia. Zbudowane są z wysokowydajnych lamelowych aluminiowo-miedzianych wymienników ciepła. Ciepło wymagane do odparowania CO2 pobierane jest z przepływającego powietrza (minimalna temperatura otoczenia wynosi +10°C).
WYPOSAŻENIE
Na parownicy zamontowana jest skrzynka siłowo-sterownicza, zapewniająca całkowicie zautomatyzowaną pracę. Odszranianie odbywa się cyklicznie poprzez zamknięcie odpływu dwutlenku węgla z części parownicy. W wersji "N" dodatkowym wyposażeniem jest nagrzewnica parowa lub wodna, także sterowana automatycznie. Parownice zabezpieczone są termostatycznie przed przelaniem cieczą. W wersji "A" wyposażone dodatkowo w układ wyłączający wentylatory powietrza w przypadku ustania przepływu ciekłego dwutlenku węgla. Wszystkie wersje przystosowane są do zdalnego sterowania oraz do współpracy z systemem komputerowym. Stosujemy wyposażenie elektryczne i automatykę Danfoss najwyższej światowej klasy.WYDAJNOŚCI
Wytwarzamy parownice o różnych wydajnościach, typowy szereg : 200kg/h, 300kg/h, 500kg/h, 750kg/h i 1000kg/h. Wydajność podano dla Tot = +15°C, p1 = 1,8Mpa.
NORMY


Wytwórca gwarantuje zgodność wyrobu z normami : CE, PN-ISO 5149, PN-74/M04604; PN-77/M-04605

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma         Oferta         Informacje         Galeria         Gazy tech.         Kontakt         Lokalizacja

Dokarmianie roślin, parownice, szklarnie, gazy techniczne i zbiorniki, polcomat i dwutlenek węgla CO2